شب و روز در درنا موزیک!
لمس یا کلیک کنید!
یاس
427 نمایش

یاس

خواننده ، ترانه سرا
بیوگرافی :

نام و نام خانوادگی : یاس

نام شناسنامه ای یاسر بختیاری است

متولد : 30 خرداد 1361 در گیلان

مجرد یا متاهل : مجرد

مدرک تحصیلی : دیپلم

 

سال های فعالیت : 1380-اکنون

شروع فعالیت : علاقه اش به موسیقی در 16 سالگی و زمانی که پدرش در یکی از سفرهای تجاری بعنوان سوغاتی آلبوم توپاک رپر معروف آمریکایی را برایش آورد شروع می شود ،با فوت پدر همزمان با کار شروع به نوشتن شعر رپ می کند

دیده شدن با : آهنگ سی دی رو بشکن

ساز(ها) : -

موزيسين یا خواننده مورد علاقه : -

 

تک آهنگها :

بم / باید بتونیم / هویت من / پیاده میشم / نیستی / قصه زیرزمین / به خاطر من / سرباز وطن / از چی بگم / من می جنگم / وقت رفتن / فریاس / آمین / من ادامه میدم / صدای اتحاد / وصیت نامه / 2 2 تا 4تا / زنده باد ایران / چارسو / بد شدم / با من باش / مسافر / همه چی درست میشه / بارکد / بغض یعنی / نامه ای به فرزند / سرکوب / بند ناف تا خط صاف / اصالت / سفارشی

آلبوم ها : -

 

اطلاعاتی دیگر :

یاس : آن روزها بعد از فوت پدرم از صبح ساعت 8 به شرکت عمویم می رفتم و تا ساعت 6 بعد از ظهر مشغول بودم، از 6 تا 11 شب با پیکانی که داشتم مسافرکشی می کردم .

از 11 شب به خانه دوستم میتا ملکی که هنوز هم خودم را مدیون او می دانم می رفتم و با هم موسیقی کار می کردیم، من 6 سال به این شکل زندگی کرد .

شش سال خواب برایم معنا نداشت و فقط به هدفم می اندیشیدم .

 

مضمون بیشتر ترانه‌ های یاس انتقاد و اعتراض به مشکلات و بحران‌ های اجتماعی نظیر فقر، اعتیاد، بی کاری، جنگ، خودکشی، طلاق و غیره است .

 

یاس در سال 1382 وقتی 21 ساله بود در فیلمی بنام رعد، یک داستان زنانه بازی کرد و تیتراژ پایان فیلم را نیز خواند، او همچنین بعنوان نماینده رپ فارسی در مستند Rock ON نیز حضور داشت .

نظرات

شب و روز در درنا موزیک ، لمسش کن!
بستن