شب و روز در درنا موزیک!
لمس یا کلیک کنید!
سینا حجازی
338 نمایش

سینا حجازی

خواننده ، نوازنده ، هنرپیشه
بیوگرافی :

 

نام و نام خانوادگی : سینا حجازی

متولد : 3 بهمن 1361 در شهر رضا اصفهان

مجرد یا متاهل : مجرد

مدرک تحصیلی : دانشجوی انصرافی رشته مدیریت دولتی

 

سال های فعالیت : 1386-اکنون

شروع فعالیت : -

دیده شدن با : تیتراژ سریال مسیر انجرافی و آهنگ لیلی

ساز(ها) : کوبه ای

موزيسين یا خواننده مورد علاقه : -

 

تک آهنگها :

رویا / رفیق / بارون / اما / زن معمولی / ستاره / ببخشید عزیزم / یعنی صبح شده / تیک تیک / نشدیم / من خوابشو دیدم / پونه / دلتنگ / شیرین / مریض / آیشا / دلگیر / روزای بهتر / تکرار / مه خراب

آلبوم ها :

رویا (1394)

 

اطلاعاتی دیگر :

سینا حجازی : همه چیز را خودم یاد گرفتم و تئوری موسیقی را از روی کتاب‌ های آموزشی آموختم . البته به‌صورت پراکنده کلاس‌هایی رفتم که تجربه ناموفقی بود  مثلا در جلسه دوم کلاس آواز با استاد دعوا کردم و در جلسه سوم کلاس پیانو به استاد گفتم چیزهایی را که درس می‌ دهید، نمی‌خواهم. شما طبق قواعد و اصولی پیش می‌ روید که به درد من نمی‌ خورد .

 

موسیقی او نه تند و ریتمیک است و نه شش و هشت. موسیقی او به موسیقی جاماییکایی یعنی سبک رگه پهلو می زند و ویژگی اصلی اش در نوع اجرای اوست. خواندن سینا حجازی حالتی فانتزی دارد و می توان گفت در بعضی لحظات، کمیک است.
او در کلام هم طنازی های خاص خودش را دارد هر چند خیلی به وزن و قافیه توجه نمی ند و گاهی به نثر نزدیک می شود اما همیشه و از جمله در قطعات همین آلبوم، در کارهایش جملات مخاطب پسند زیادی دارد که می تواند مخاطبان به ویژه تین ایجر را به شدت جذب کند.
اغلب قطعات ریتم آرامی دارند و چندان شلوغ و پرهیجان نیستند. نکته اما اینجاست که سبک او در موسیقی پاپ ما یگانه است و حضورش می تواند تکاپویی در این بازار تکراری ایجاد کند.

نظرات

شب و روز در درنا موزیک ، لمسش کن!
بستن