شب و روز در درنا موزیک!
لمس یا کلیک کنید!
میثم ابراهیمی
158 نمایش
0

میثم ابراهیمی

خواننده
بیوگرافی :

 

متولد ۸ شهریور ۱۳۶۴ در تهران، خواننده است .

در رشته موسیقی فوق دیپلم و در رشته مدیریت فرهنگی لیسانس دارد می گوید از کودکی می خواندم، یادم است در گروه های سرود عضو بودم، گروه سرود تواشیح و گاهی هم در هیئت ها می خواندم آن موقع کلاس موسیقی به صورت الان نبود زیاد هم به موسیقی بها داده نمیشد .

در سال 1383 وقتی 19 ساله بود قطعه آهنگی بنام وطنم را خواند و خودش به مرکز موسیقی بود و همان شب این اثر از صدا و سیما پخش شد و تا الان مورد استقبال مردم قرار گرفته است .

 

نخستین بار قطعه خونه فیروزه ای را خواند که تیتراژ برنامه ای با همین عنوان از شبکه سه بود، سپس اولین آلبوم خود بنام نبض را در فروردین 92 روانه بازار کرد .

شهرت وی با تیراژ سریال دردسرهای عظیم دوباره اوج گرفت .

وی در بخش مسابقه صدا برنامه سه شو بعنوان داور حضور داشت .

او بعنوان خواننده در نقش خودش در فیلم حس خوب زندگی بکارگردانی فرناز امینی در سال 1395 بازی کرد و خوانندگی تیتراژ این فیلم رو نیز بر عهده گرفت .

 

تنها رمز موفقیت من صبوری بود .

خیلی از دوستان من صبر نمیکنند من سال 1385 شروع کردم خیلی از خواننده ها آن زمان نبودند اما صبر ده ساله من به ثمر نشست همیشه سعی کرده ام کاری را انجام بدم که در چهار چوب و ضوابط و قانون باشد .

 

ابراهیمی پس از نزدیک به هفت سال فعالیت موسیقایی، سرانجام 16 دی‌ ماه 1394 نخستین اجرای زنده‌اش در تهران را در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار کرد .

آخرین پست های اینستاگرام میثم ابراهیمی
مشاهده همه ی پست های اینستاگرام میثم ابراهیمی
نظرات

عشق میثم ابراهیمی
در : ۱۳۹۵/۰۶/۲۳ - ۱:۴۰ قبل از ظهر
پاسخ به این نظر

میثم ابراهیمی مجرده :msmo:

۰
۰
شب و روز در درنا موزیک ، لمسش کن!
بستن