شب و روز در درنا موزیک!
لمس یا کلیک کنید!
ادوین

ادوین

خواننده
21 نمایش
0
بیوگرافی :

متولد 1 بهمن 1365 در شیراز است .

 

دانشجوی انصرافی رشته دندانپزشکی دانشگاه دبی می باشد، از ایران شروع به یادگیری موسیقی کرد و در دبی و آمریکا به بلوغ هنری رسید و حالا خواننده صاحب نامی است .

 

علاقه ادوین به موسیقی از 10 سالگی با نواختن گیتار شروع شد و از 13 سالگی با یادگیری پیانو حرفه ای تر ادامه یافت و کم کم به سمت موسیقی پاپ و R&B رفت .

در 16 سالگی به علت قوانین سختگیرانه نتوانست آلبوم خود را کامل کند .

ادوین بعد از تحصیلات مدرسه در شیراز برای ادامه تحصیلات دانشگاهی به امارات رفت و حدود 4/5 سال دنداپزشکی خواند و در کنار آن به فعالیت موسیقی خود ادامه داد .

 

در نهایت بین موسیقی و دندان پزشکی، موسیقی را انتخاب کرد .

 

موسیقی بصورت استعداد ارثی از پدرم به من رسیده است، وقتی 4 ساله بودم با حمایت پدر، خواندن را شروع کردم و این جایگاه الان رو بدهکار او هستم .

 

حضور در برنامه x factor

بصورت شانسی در زمان ورود به آمریکا نامش را در مسابقه استعداد یابی خوانندگی The X Factor ثبت نام کرد و در کمتر از یک روز حضورش در مسابقه تایید شد .

او در تست اول از بین 1000 نفر 40 ام شد و در تست دوم از بین 40 نفر جز 4 نفر منتخب مجوز ورود به مسابقه را گرفت اما به علت تداخل حضورش در بلک کتس از مسابقه انصراف داد .

 

آهنگ سخت و آهنگ مبهم را بیشتر از دیگر آهنگام دوست دارم .

آهنگ مبهم را بخاطر اینکه اولین آهنگم بود که با آن وارد گروه بلک کتس شد و آهنگ سختر هم اولین آهنگی بود که وقتی وارد آمریکا شدم نوشتم .

 

ادوین حالا در کنار موسیقی، یک مدل نیز می باشد .

آخرین پست های اینستاگرام ادوین
مشاهده همه ی پست های اینستاگرام ادوین
نظرات

شب و روز در درنا موزیک ، لمسش کن!
بستن